Opinie o Nas
gtx-service-usl011_10.jpg
REGENERACJA AKUMULATORÓW NI-CD I NI-MH PRZY UŻYCIU OGNIW LI-ION METODA HYBRID

Cena brutto od: 119,00zł

Naprawa akumulatorów polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpienie ich innowacyjnym litowo-jonowym zestawem naprawczym Hybrid Battery o pojemności 1500 mAh, 2000 mAh lub 2500mAh opracowanym w Ośrodku Badawczo - Rozwojowym GTX Service.

Regenerację akumulatorów najczęściej przeprowadza się w przypadku, kiedy dotychczasowy akumulator jest już wyeksploatowany, uszkodzony lub zakup nowej baterii nie jest dostępny lub opłacalny.

Innym powodem dla którego warto przeprowadzić regenerację akumulatora, jest możliwość zwiększenia osiągów swojego dotychczasowego narzędzia, które było wykonane obecnie już w starej technologii Ni-Cd, Ni-Mh.

gtx-service-usl015_8.jpg
REGENERACJA AKUMULATORÓW NI-CD I NI-MH PRZY UŻYCIU OGNIW NI-MH METODA CLASSIC

Cena brutto od: 39,00zł

Każdy akumulator posiada swoją żywotność. Wraz z upływem czasu oraz ilością ładowań ogniwa akumulatorów ulegają stopniowej utracie pojemności.

Regeneracja akumulatora polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpienie ich profesjonalnie zgrzanym pakietem nowych ogniw wysokiej jakości, wykonanych w technologii Ni-MH (niklowo-wodorkowej) o pojemności 2000mAh lub 3000mAh - w zależności od wybranej opcji przez Klienta.

Do ładowania ogniw Ni-MH możesz używać dotychczasowej ładowarki. Regenerujemy zarówno baterie z obudową skręcaną jak i sklejaną.

gtx-service-usl035_9.jpg
REGENERACJA AKUMULATORÓW LI-ION PRZY UŻYCIU OGNIW LI-ION METODA CLASSIC PLUS

Cena brutto od: 75,00zł

Każdy akumulator posiada swoją żywotność. Wraz z upływem czasu oraz ilością ładowań ogniwa akumulatorów ulegają stopniowej utracie pojemności.

Regeneracja akumulatora polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpieniu ich profesjonalnie zgrzanym pakietem nowych ogniw wysokiej jakości.

gtx-service-usl015_8.jpg
REGENERACJA AKUMULATORÓW ZABUDOWANYCH NI-CD I NI-MH PRZY UŻYCIU OGNIW NI-MH METODA CLASSIC

Cena brutto od: 44,00zł

Każdy akumulator posiada swoją żywotność. Wraz z upływem czasu oraz ilością ładowań ogniwa akumulatorów ulegają stopniowej utracie pojemności. Regeneracja akumulatora polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpienie ich profesjonalnie zgrzanym pakietem nowych ogniw wysokiej jakości, wykonanych w technologii Ni-MH ( niklowo-wodorkowej ) o pojemności 2000mAh lub 3000mAh - w zależności od wybranej opcji przez Klienta. Do ładowania ogniw Ni-MH możesz używać dotychczasowej ładowarki.