ZESTAW NARZĘDZIOWY 1/4" 56CZ. 58643

70,68 zł Brutto
+ Koszty wysyłki - (Warunki dostawy i płatności)

Wysyłka 24H

Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 56 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie.

Napisz do nas w sprawie tego produtku.
Zgłoś błąd w opisie produktu.

  • Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
  • Wysyłka 24H. Zamówione przedmioty do godziny 12:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Wysyłka 24H. Zamówione przedmioty do godziny 12:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia.
  • Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący. Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.
Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 56 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego. Narzędzia zostały precyzyjnie wykonane z materiałów zapewniających ich niezawodność. W zestawie znajdziemy pełen zakres nasadek długich i krótkich 1/4", przedłużek, przegub Cardana i wiele innych elementów, włącznie z grzechotką o 45 zębach. Taka konfiguracja sprawia, że zestaw znajdzie zastosowanie przy drobniejszych pracach montażowych, przy naprawach mechanicznych oraz wielu innych pracach w gospodarstwie domowym czy warsztacie.


Przeznaczenie / Zastosowanie
Zestaw dla wymagających majsterkowiczów.

- Waga brutto (kg): 1.7300
- Rodzaj nasadki: AS-DRIVE
- Ilość elementów [szt.]: 56
- Rozmiar [cal]: 1/4
58643
1 Przedmiot

Opinie

Napisz swoją opinię

ZESTAW NARZĘDZIOWY 1/4" 56CZ. 58643

Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 56 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa...

Napisz swoją opinię