• Obniżka

ZESTAW NARZĘDZIOWY 1/2" 94CZ. L 58687

183,50 zł
159,00 zł Brutto Zniżka 13,35%
+ Koszty wysyłki - (Warunki dostawy i płatności)

Wysyłka 24H

Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 94 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie.

Napisz do nas w sprawie tego produtku.
Zgłoś błąd w opisie produktu.

  • Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
  • Wysyłka 24H. Zamówione przedmioty do godziny 12:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Wysyłka 24H. Zamówione przedmioty do godziny 12:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia.
  • Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący. Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.
Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 94 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego. Narzędzia zostały precyzyjnie wykonane z materiałów zapewniających ich niezawodność. W zestawie znajdziemy pełen zakres nasadek długich i krótkich 1/4" oraz 1/2", przedłużek, przegub Cardana i wiele innych elementów, włącznie z grzechotkami o 45 zębach. Taka konfiguracja sprawia, że zestaw znajdzie zastosowanie przy drobniejszych pracach montażowych, przy naprawach mechanicznych oraz wielu innych pracach w gospodarstwie domowym czy warsztacie.


Przeznaczenie / Zastosowanie
Zestaw przeznaczony dla wymagających majsterkowiczów.

- Waga brutto (kg): 6.1330
- Rodzaj nasadki: AS-DRIVE
- Ilość elementów [szt.]: 94
- Rozmiar [cal]: 1/2, 1/4
58687
3 Przedmioty

Opinie

Napisz swoją opinię

ZESTAW NARZĘDZIOWY 1/2" 94CZ. L 58687

Zestaw narzędziowy STHOR składa się z 94 elementów umieszczonych w wygodnej walizce z tworzywa...

Napisz swoją opinię