Kategorie
Oświetlenie

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Promocje

Promocje
Cała sprzedaż
 • -1 479,00 zł

Okleiniarka krawędzi CONTURO KA 65-Set FESTOOL 577840

Maszyna do klejenia krawędzi obrzeży KA 65-Set

Indeks: 577840 EAN: 4014549428870 Ilość w magazynie: 1

15 899,00 zł
14 420,00 zł Oszczędzasz 1 479,00 zł
Offer ends in:
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 15 899,00 zł -1 479,00 zł

Ceny prezentowane na stronie internetowej obowiązują jedynie przy zakupie za pomocą strony www.narzedziadlafachowca.pl i mogą odbiegać od cen oferowanych przy zakupach stacjonarnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen. Aby poznać aktualną ofertę zadzwoń, tel. 503 377 996

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W zestawie:

 • 20 x arkusze ścierne StickFix Granat 80 x 133 P320
 • filc
 • 4x  klej, kolor naturalny
 • klocek szlifierski HSK 80x133 H
 • mleczko polerskie MPA 5010 OR
 • nóż wygładzający
 • okładziny ścierne z włókniny StickFix S 800
 • pojemnik na obrzeża
 • rolka dodatkowa
 • stół prowadzący
 • stopka ślizgowa z 3 nakładkami filcowymi
 • Systainer SYS3 M 337
 • urządzenie do odcinaniaPoczątek idealnej krawędzi.

Do wykonywania krawędzi mebli, które zasługują na miano perfekcyjnych. Kompleksowy system CONTURO KA 65 obejmuje wszystkie czynności, od przygotowania elementów aż po idealne wykończenie krawędzi. Do wykonywania klasycznych krawędzi, a także złożonych kształtek z wypukłymi lub wklęsłymi zaokrągleniami. Do obróbki drewna, melaminy i tworzyw sztucznych. Przy zmiennej wysokości krawędzi i grubości obrzeża do 3 mm.

Wydajna, łatwa i szybka praca oraz szybka zmiana koloru kleju dzięki opatentowanemu systemowi klejenia przy użyciu patronów z klejem

Idealna jakość spoin i dobra przyczepność dzięki dokładnemu dozowaniu kleju

Czysty system dysz bez konieczności czyszczenia, bezpieczna praca dzięki niewielkiemu nagrzewaniu się obudowy urządzenia

Topienie kleju w ilości dostosowanej do potrzeb. Brak ryzyka przegrzania, przebarwienia lub utraty jakości kleju

Łatwa obsługa, perfekcyjna ergonomia, dobra widoczność obrabianego przedmiotu

Idealne rozwiązanie systemowe stanowiące element całego systemu wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych pozwala uzyskać perfekcyjne krawędzie.

Prostokąty, zaokrąglenia, skosy

Naklejanie obrzeży na elementy prostokątne, kąty wewnętrzne, zaokrąglenia, promienie, kształty wypukłe i wklęsłe. Promień wewnętrzny do 50 mm; minimalny promień zewnętrzny 25-30 mm. Oklejanie krawędzi skośnych o kątach 0-47°.

Mobilny lub stacjonarny

CONTURO jest przeznaczona do zastosowań mobilnych i stacjonarnych: przy zastosowaniach stacjonarnych można wykonywać skośne krawędzie (kąt 0°- 47°), przy zastosowaniach mobilnych można szybko wykończyć krawędzie na miejscu podczas montażu.

Drewno, tworzywa sztuczne, melamina

Nadaje się do obrzeży ze wszystkich popularnych materiałów, od drewna i tworzyw sztucznych po melaminę; do obrzeży o wysokości 18-65 mm i grubości 0,5-3,0 mm.

Jeszcze więcej obszarów zastosowania

Cztery różne kolory kleju (biały, naturalny, brązowy i czarny) zapewniają doskonałą jakość spoin w przypadku wszystkich dekorów. Przy użyciu nowego kleju poliuretanowego można teraz również kleić bez problemu elementy narażone na wilgoć i wysoką temperaturę, np. meble kuchenne i łazienkowe.

Unikalny system nabojów z klejem

Wydajna, prosta i czysta praca oraz szybka zmiana kolorów dzięki unikalnemu systemowi patronów z klejem. Topienie kleju w ilości dostosowanej do potrzeb. Brak ryzyka przegrzania, przebarwienia lub utraty jakości kleju.

Perfekcyjna jakość

Idealna jakość spoin i dobra przyczepność dzięki dokładnemu dozowaniu kleju.

Wszystko w zasięgu wzroku

Wyświetlacz wskazuje po kolei kroki robocze i podaje ważne informacje, np. w każdej chwili można sprawdzić, ile jeszcze metrów obrzeża można nakleić przy wybranej wysokości obrzeża i ustawionym dozowaniu kleju.

Zawsze gotowa do pracy

System czystych dyszy bez konieczności czyszczenia. Zamknięty system, zapobiegający niepożądanemu wypływowi kleju.

Perfekcyjna ergonomia

Aby oszczędzać siłę, poprzecznie wbudowany system nakładania kleju zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru podczas automatycznego przenoszenia nacisku z uchwytów na wałek dociskowy. Przeniesienie siły odbywa się niezależnie od wysokości krawędzi, ponieważ maszyna jest prowadzona na górze obrabianego elementu. Ułatwia to również nastawianie wysokości krawędzi i umożliwia lepszy widok przez płytę oporową na klejone obrzeże.

Ograniczone nagrzewanie

Bezpieczna praca dzięki niskiej temperaturze nagrzewania obudowy urządzenia.

Małe promienie, długie krawędzie

Do małych promieni i trudno dostępnych miejsc: wałek dodatkowy. Zwiększa promień gięcia obrzeża i stanowi dodatkowy punkt docisku podczas naklejania, co poprawia właściwości klejenia. Kolejny praktyczny element wyposażenia: pojemnik na obrzeża. Długie taśmy obrzeża (od ok. 150 cm) można nawinąć w dodatkowym pojemniku – czyste naklejanie i pełna swoboda ruchów.

Odcinanie

Obcinanie obrzeży z tworzyw sztucznych, również z funkcją docinania łączeń: urządzenie do odcinania KP 65/2 do wysokości obrzeża 18-65 mm i grubości obrzeża 0,5-2,0 mm.

Frezowanie

Frezowanie wyrównujące i zaokrąglanie naddatków obrzeża: frezarka do krawędzi MFK 700 EQ/B-Plus z hamulcem łożyska oporowego dla efektu bez smug. Perfekcyjne wyniki dzięki precyzyjnej regulacji.

Wygładzanie

Usuwanie ostatnich naddatków po frezowaniu oraz wygładzanie powstałych podczas frezowania śladów po uderzeniu noża: nóż wygładzający ze zintegrowanymi promieniami R 1; R 1,5 i R 2 mm.

Szlifowanie i polerowanie

Wszystko, czego potrzeba do perfekcyjnego wykończenia, idealnie do siebie dopasowane: klocek do szlifowania ręcznego, krążki ścierne z włókniny, materiał ścierny, filc polerski i środki polerskie. Praktyczność: wszystkie elementy wyposażenia oraz akcesoria do szlifowania i polerowania w jednym Systainerze - w zestawie do obróbki krawędzi SYS KB-KA 65.

Wszystko do perfekcyjnej obróbki krawędzi

Od urządzenia do przycinania poprzez nóż wygładzający aż po materiały ścierne i mleczko polerskie – wszystko przejrzyście ułożone w Systainerze "Zestaw do obróbki krawędzi".


Zastosowanie:

 • Wykonywanie krawędzi drewn., z tworzywa sztuczn. i warstw. na mat. płytowych
 • Możliwość wykonania prostych elementów prostokątnych, jak i skomplik., niestandardowych kształtów
 • Także jako uzupełnienie centrum obróbkowego, do tworzenia krawędzi na złożonych elementach niestandardowych i okrągłych
 • Do wykorzystania przenośnego, do szybkiego wykańczania krawędzi na miejscu
 • Do wykorzystania stacjonarnego do obróbki krótkich serii, prostych krawędzi, elementów niestandardowych i klejenia skosów, kąt 0-47


Dane techniczne:

 • Wysokość obrzeża 18 - 65 mm
 • Grubość obrzeża 0,5 - 3,0 mm
 • Promień wewnętrzny > 50 mm
 • Czas nagrzewania 8,00 min
 • Temperatura topnienia 100 - 210 °C
 • Prędkość posuwu 2/4 m/min
 • Klasa zabezpieczenia I
 • Długość przewodu 6,00 m

Moc
1200 W
Masa
8.2 kg
Zasilanie
220 - 240 V~ / 50 Hz
Przewód zasilania
6 m
577840
1 szt.
4014549428870

2 inne produkty w tej samej kategorii: