Opinie o Nas

Brzeszczot okrągły do narzędzia wielofunkcyjnego hss Yato YT-34680

20,82 zł Brutto
+ Koszty wysyłki - (Warunki dostawy i płatności)

Wysyłka 24H

To akcesorium do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego jest przeznaczone do wykonywania...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie.

Napisz do nas w sprawie tego produtku.
Zgłoś błąd w opisie produktu.

To akcesorium do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego jest przeznaczone do wykonywania wzdłużnych cięć twardych materiałów, takich jak metal, czy twarde drewno.

Wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne i akcesoria z serii Yato Quick Release System pozwalają na szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Akcesoria Yato Quick Release System najlepiej współpracują z kompatybilnymi urządzeniami Yato, szczególnie YT-82220.

Ponadto akcesoria Yato Quick Release System są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku, w szczególności z narzędziami kompatybilnymi z systemem Bosch OIS. Akcesoria Yato Quick Release system nawet wykorzystane z konwencjonalnym mocowaniem na śrubę imbusową ułatwiają pracę, ponieważ mogą być mocowane po poluzowaniu śruby, a nie po pełnym jej wykręceniu, jak w przypadku akcesoriów konkurencji.

Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne są najbardziej uniwersalnymi narzędziami na rynku. Korzystając z szerokiej palety akcesoriów Yato, można nimi ciąć, ciąć wgłębnie, szlifować, usuwać zaprawy i kleje, zdrapywać powłoki malarskie i pracować w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń. To wszystko osiągają dzięki oscylacjom akcesoriów o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu zachowujemy pełną kontrolę nad narzędziem (nie ma efektu „odrzutu” typowego dla skrawania rotacyjnego) i przy minimalnym stopniu wibracji.

W przypadku narzędzi wielofunkcyjnych, to osprzęt decyduje o użyteczności urządzenia. Rozszerza jego możliwości, ale także jakość osprzętu ma największy wpływ na wydajność pracy urządzeń. Bardzo ważna jest też wygoda, każdy użytkownik urządzenia z możliwością beznarzędziowej wymiany akcesoriów doceni tę funkcję.

- Waga brutto (kg): 0.0740
- Średnica [mm]: 88
- Materiał: HSS
YT-34680
1 Przedmiot

Opinie

Napisz swoją opinię

Brzeszczot okrągły do narzędzia wielofunkcyjnego hss Yato YT-34680

To akcesorium do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego jest przeznaczone do wykonywania...

Napisz swoją opinię